Hakkımızda

Hakkımızda

Analitik S.M.M.M. İstanbul Kozyatağı ‘nda, Muhasebe, Müşavirlik, Denetim, Danışmanlık, Ekonomi ve Maliye alanında 17 yıllık bir Çalışma Geçmişi olan, 3568 sayılı Serbest Muhasebecilik ve Yeminli Mali Müşavirlik kanun uyarınca Serbest Muhasebeci Mali Müşavir  Bilginur DemiR ve Bayram DemiR öncülüğünde kurulmuştur.

Kurumsal Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde büyüyerek bir çok yerli ve yabancı firmalara 3568 sayılı kanunumuz uyarınca her türlü kuruluşun ihtiyacı olan Muhasebe, Müşavirlik, Denetim, Danışmanlık, Mali Danışmanlık,  Stratejik Vergi Danışmanlığı, Defter tutma, Sınırlı Denetim, Şirket kuruluşu, Birleşme, Bölünme, Tür Değişikliği, Teşvik, İş Danışmanlığı ve Türk Ticaret Kanunu kapsamında Denetim, Danışmanlık hizmeti veren firmamız uzman kadrosu ve ETİK değerleriyle Müşterilerimizin mesleki rehberleri olmakla kalmayıp aynı zamanda sizlere başarının yol haritasını sunabilme erdemine de sahip olmuştur.

 

İş yaşamınızdaki  tecrübeli ÇÖZÜM ortağınız, Yol arkadaşınız Analitik S.M.M.M., deneyimlerini paylaşma idealiyle DÜRÜSTLÜK, GÜVEN ve ŞEFFAFLIK ilkesi ile sizi başarı dolu yarınlar yaşamaya davet ediyor.

 

Başarımız Üretim,      Gücümüz Ortak Akıl,

 

İLKELERİMİZ

.Dürüstlük,

.Tarafsızlık,               

.Bağımsızlık,

.Nesnellik,  

.Mesleki Yeterlilik ve Özen,

.Mesleki Davranış,

.Gizlilik,