Finansal Danışmanlık

Finansal Danışmanlık

Finansal Danışmanlık

Finansal Tablo Denetimi

ABD Analitik Denetim Danışmanlık  olarak şirketlerin finansal tablo okuyucularına doğru, reel, güvenilir, şeffaf ve tutarlı bilgi sağlamalarına yönelik denetim hizmetleri uygulayarak sunuyoruz.

Türkiye’de ve dünyada değişen regülasyonları yakından takip ederek ve global denetim metodolojisini uygulayarak şirketlere entegre hizmet sunuyoruz.

ABD Analitik Denetim Danışmanlık olarak, şirketlere sunduğumuz hizmet kalitesini sürdürmek için çalışanlarımıza sürekli olarak yatırım yapıyor,  onların bireysel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlıyoruz . Bu doğrultuda ekibimizin SMMM ruhsatlarına Sahip olmaları  ve ileride denetçi olarak atanmaları için gerekli desteği sağlıyoruz

 

Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri

Değişim ve belirsizlik ortamında destek sağlamak

Günümüzün yöneticileri, değişim gündeminden uzak kalmamak için çeşitli zorluklarla mücadele ediyor. Muhasebe standartlarını belirleyen merciler, düzenleyici kurumlar ve vergi otoriteleri tarafından hızla yürürlüğe alınan yeni mevzuat hükümleri, şirketlerin yükümlülüklerini hiç olmadığı kadar artırıyor.

ANALİTİK ’in muhasebe, vergi ve BT profesyonellerinden oluşan Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri ekibi, muhasebe ile ilişkili olan değişikliklerin uygulanmasında, gerek tek bir standardın değişmesi durumunda, gerekse tüm UFRS projesinin planlanması ve küresel ölçekte devreye alınmasında, deneyim sahibidir.

Analitik olarak, CFO’ların, denetim komitelerinin, hazine yetkililerinin ve diğer üst düzey finans yöneticilerinin planlanan değişikleri kavramalarına ve bu değişikliklerin şirketler üzerindeki potansiyel etkilerini değerlendirmelerine destek oluyoruz. Ayrıca, finansal ve vergi hesabına yönelik raporlama, operasyonlar ve bilgi sistemleri ile bağlantılı risklerin azaltılması ve düzenli bir geçiş sürecinin yaşanması için teknik destek de veriyoruz