Denetim

Denetim

Denetim Hizmetleri

Günümüzün KÜRESEL ekonomik koşulları, gerek uluslararası gerekse ulusal iş dünyasının içinde bulunduğu ortam, şirketlerde Devamlılık ve şeffaflık kavramlarını  ön plana çıkarmaktadır. Şeffaflık ancak uluslararası standartlarda finansal raporlama ve bağımsız denetim ile sağlanabilir. Günümüzde uluslararası standartlarda denetim, denetlenen müşterinin faaliyette bulunduğu sektörü, içinde bulunduğu ekonomik koşulları ve yapısını çok iyi bilmeyi gerektirmektedir.

Geniş tecrübe ve bilgi birikimi ile ABD Analitik Denetim Danışmanlık,  sektördeki yerel tecrübesini Türkiye global ağında birikmiş olan sınırsız bilgi ve deneyimlerle birleştirerek, şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üreten çok yönlü hizmetler vermekte olup teknik, muhasebe ve denetim konularındaki uzmanlığın ötesinde sektörel anlamda da uzmanlaşmış çalışanları bünyesinde barındırmaktadır.

Özellikle Bankacılık ve Sermaye Piyasaları, Otomotiv, İnşaat, Sağlık, Enerji ve Yeraltı Kaynakları, Perakendecilik ve Tüketiciye Yönelik Ürünler ve Turizm sektörlerinde eşi olmayan tecrübe birikimi bulunan uzman ekiplerimizin mevcut olduğu Denetim Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz